Українська Біблія онлайнnull





Все Писання - надхненне Богом і корисне, щоб навчати, докоряти, направляти, виховувати у справедливості, щоб Божий чоловік був досконалий, до всякого доброго діла готовий. (Друге послання до Тимотея - Розділ 3:16-17)
Меню сайту
Біблія онлайн
Мир Вам! Шановні відвідувачі мого сайту, ви можете читати, скачати,
та слухати
Біблію онлайн

безкоштовно

.
Біблія
на українській мові

(переклад Івана Хоменка)

Українська Біблія
Завантажити безкоштовно Старий заповіт [38]
Завантажити безкоштовно Новий заповіт [40]
Завантажити повну Українську Біблію [62]
Добав в закладки

Моє опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 285
Християнські картинки

Біблія у перекладі Пантелеймона Куліша у форматі htm
[ Скачати безплатно з сервера (327.1 Kb) ]
Біблія у перекладі Пантелеймона Куліша формат htm
 
       Пантелеймон Куліш (1819-1897), залишивши в 1868 р. службу в Варшаві, переїхав до Венеції, де переклав з церковнослов'янської Новий Заповіт і запропонував свій переклад Лондонському Біблійному Товариству, що дало його для перевірки Ф.Міклошичеві, але той відкинув, бо перекладати слід було з грецької. Куліш вивчив давньоєврейську мову, переїхав до Відня та став перекладати Старий Заповіт: анонімно видав 1869р. у Львові коштом і заходом журналу "Правда" Св.Письмо, перва частина Бібліи, пять книг Мусієвих, 4', с.172, а віршем під псевдонімом Павло Ратай: Дві Мусієві пісні (Львів, 1868, 16') і Йов (Львів, 1869, 16', с. XV, 96) як і: Псалтирь або книга хвали Божої, переспів український (Львів, 1871, 16', с. 329). Приблизно тоді ж надрукував Товитові Словеса (Коломия, 1883).

        Познайомившися в Відні з абсольвентом богословія Іваном Пулюєм (1845-1918), у співпраці з ним переклав Новий Заповіт з грецької (1871) і видав спочатку окремі Євангелії: Св. Письмо: Євангеліє по Маттеєві (і відповідно: по Марку, по Луці, по Іоанові). Переклад український, Відень 1871 і Львів 1880, та вже з прізвищами перекладачів: Відень 1887 як видання Біблійного Товариства. В цьому останньому виданні П.Куліш вирішив певною мірою поступитися тим, хто скаржився на занадто "простонародний" характер мови в його П'ятикнижжі: в перекладі Нового Заповіту збережено більше старо-болгарських, церковно-слов'янських виразів та візантийських форм імен.

        1872 р. П.Куліш закінчив переклад Старого Заповіту, але його праця згоріла при пожежі його хутора Мотронівки. Він взявся ще раз за цей переклад, але вже не встиг його завершити. Рукопис довели до кінця Іван Нечуй-Левицький (1838-1918, переклад книг Паралипоменон, Ездри, Неємії, Естери, Даниїла) та Іван Пулюй (переклад Псалтиря). Видано Біблійним Товариством: Св.Письмо Старого і Нового Заповіту, Відень 1903, 1912, 825 і 249 с. Репринт: Берлін, 1921 та Нью-Йорк - Лондон, 1947.

         Пройшло багато століть від прийняття християнства Україною до з'явлення повної Біблії, перекладеної на живу, народну літературну мову. Однією з причин було те, що не було пекучої потреби в цьому, бо книги, які приходили до нас з Болгарії і Сербії в церковнослов'янській мові були здебільшого зрозумілі людям, бо тодішня щоденна мова була досить наближена до літературної церковнослов'янської мови. Також мало хто з інтелігенції відважувався на таку велику працю перекладу Біблії на українську мову тоді, коли царський уряд не був зацікавлений в процвітанні української культури і в більшості випадках поборював всякі спроби в цьому напрямку.

          Але за цю велику працю перекладу Біблії на українську народну мову взявся П. Куліш (1819—1897), письменник, історик, етнограф, критик. Куліш цікавився народною творчістю і розвитком української мови. Він перекладав твори В. Шекспіра, Ф. Шіллера, Й. Гете, Г. Гейне, Дж. Байрона, А. Пушкіна, А. Міцкевича.

          Куліш, в 60-их роках XIX ст., був одним із визначних діячів літературного і громадського життя України. Він був членом Кирило-Мефодіївського товариства. Він почав переклад Біблії в 1860 р. і скінчив його у спілці із І. Пулюєм, який перекладав трудніші місця грецького тексту, а Куліш редагував їх.

          Куліш взявся за цей переклад не тільки виключно з релігійних мотивів, але і із своїх переконань, що світова культура є найвищим добром у світі й український народ мусить мати доступ до цієї ушляхетнюючи і спасаючої людину загальнолюдської культури. Він вірив, що Біблія, Гомер і Шекспір є трьома основними стовпами цієї всесвітньої культури і наполегливо працював, щоб український народ присвоїв собі здобутки цієї культури і разом з іншими народами розвивав у себе культурне життя. Для Куліша культурний розвиток народу збігався з релігійним і освітнім. Тому він видавав популярні книжечки для народу і підручники для шкіл. Він хотів підняти культурний рівень простого народу і тому він старався розвивати українську мову, щоб вона була на такому самому рівні як інші європейські мови. Куліш бажав, щоб український народ також мав Біблію, перекладену на літературну народну мову. Він казав, що бажає "виробити форми нашої мови на послугу мислі все чоловічій".

          Куліш працював над перекладом Біблії усе своє життя в досить несприятливих умовах, але не довів його до кінця. В 1885 р. сталася пожежа на його хуторі Мотронівці і його переклад згорів. Пропала праця багатьох років. Лишилось тільки те з перекладу, що було надруковане в журналах. Проте після пожежі Куліш знову взявся за переклад втраченого тексту, але не скінчив повного перекладу Біблії до своєї смерті в 1897 р.

          Дружина Куліша передала манускрипт перекладу Біблії на зберігання в музей Тарновського. Тарновський зауважив, що 1/3 перекладу Куліш не встиг скінчити і він попросив письменника І. Нечуя-Левицького, щоб він переклав нескінчену частину Біблії, що й він і зробив.

           І в 1904 році Британське Біблійне Товариство видало повну Біблію, перекладену П. Кулішем, І. Пулюєм і І. Нечуєм-Левицьким.

           За браком місця не подаємо детального процесу перекладу Біблії на літературну українську мову та зв'язані з цим труднощі і клопоти, які треба було побороти. На жаль, Куліш не дочекався побачити виходу Біблії в українській мові, але його замір і його праця не пропали надаремно.

           Тепер в Українській мові є три повних Біблії: П. Куліша (1904), І. Огієнка (1962) і о. І. Хоменка (1963).

           Куліш був одним із гуманістично наставлених інтелігентів, які добре собі усвідомлювали духовну і культурну цінність Біблії для багатьох народів.
М.З. Історія Української Літератури, т. І, Київ, 1967, ст. 47.

 
ЗМІСТ НОВОГО ЗАВІТУ
 
Євангелия від сьв. Маттея

Посланнє сьв. Ап. Павла до Єфесян

Посланнє сьв. Ап. Павла до Жидів

Євангелия від сьв. Марка

Посланнє сьв. Ап. Павла до Филипян

Соборне Посланнє сьв. Ап. Якова

Євангелия від сьв. Луки

Посланнє сьв. Ап.Павла до Колосян

Перве соборне Посланнє сьв. Ап. Петра

Євангелия від сьв. Йоана

Перве Посланнє сьв. Ап. Павла до Солунян

Друге соборне Посланнє сьв. Ап. Петра

Дїяння сьвятих Апостолів

Друге Посланнє сьв. Ап. Павла до Солунян

Перве соборне Посланнє сьв. Ап. Йоана Богослова

Посланнє сьв. Ап. Павла до Римлян

Перве Посланнє сьв. Ап. Павла до Тимотея

Друге соборне Посланнє сьв. Ап. Йоана Богослова

Перве Посланнє сьв. Ап. Павла до Коринтян

Друге Посланнє сьв. Ап. Павла до Тимотея

Трете соборне Посланнє сьв. Ап. Йоана Богослова

Друге Посланнє сьв. Ап. Павла до Коринтян

Посланнє сьв. Ап. Павла до Тита

Соборне Посланнє сьв. Ап. Юди

Посланнє сьв. Ап. Павла до Галат

Посланнє сьв. Ап. Павла до Филимона

Одкриттє сьв. Йоана Богослова



 

Поділись з друзями!


Категорія: Завантажити повну Українську Біблію | Додав: UkrBiblia |
Теги: 1Біблія у перекладі Пантелеймона Ку
Переглядів: 60666 | Завантажень: 10793 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 1.7/6
Всього коментарів: 1
1 Олександр  
Біблія

Ваше імя *:
Ваш Email:
Код безпеки*:

для прослуховування Старого Заповіту без музики, перейдіть до вибору книги

Буття mp3 Вихід mp3 Левіт mp3 Числа mp3 Второзаконня mp3 Ісуса Навина mp3 Суддів mp3 Рути mp3
Перша книга Самуїлова mp3 Друга книга Самуїлова mp3 Перша книга царів mp3 Друга книга царів mp3 Перша хроніка mp3 Друга хроніка mp3 Книга Езри mp3 Книга Неємії mp3
Книга Естери mp3 Книга Іова mp3 Псалми mp3 Приповідки mp3 Проповідник mp3 Пісня пісень mp3 Книга пророка Ісаї mp3 Книга пророка Єремії mp3
Плач Єремії mp3 Книга пророка Єзекиїла mp3 Книга пророка Даниїла mp3 Пророк Осія mp3    Пророк Йоіл mp3 Пророк Амос mp3 Пророк Авдій mp3 Пророк Йона mp3
Пророк Міхей mp3 Пророк Наум mp3 Пророк Аввакум mp3 Пророк Софонія mp3 Пророк Аггей mp3 Пророк Захарія mp3 Пророк Малахія mp3

для прослуховування Нового Заповіту з музикою та без музики, перейдіть до вибору книги

 Євангелія від Матея mp3

 Євангелія від Марка mp3

 Євангелія від Луки mp3

 Євангелія від Йоана mp3

 Діяння апостолів mp3

Послання Апостола Якова mp3 1 послання Петра mp3 2 послання Петра mp3 1 Йоана Богослова mp3
 2 послання Йоана Богослова mp3

 3 послання Йоана Богослова mp3

 Послання апостола Юди mp3

Послання до Римлян mp3 Перше послання до Корінтян mp3 Друге послання до Корінтян mp3  Послання до Галатів mp3  Послання до Ефесян mp3 Послання до Филип'ян mp3
Послання до Колосян mp3    1 послання до Солунян mp3   2 послання до Солунян mp3 1 послання до Тимотея mp3  2 послання до Тимотея mp3  Послання до Тита mp3  Послання до Филимона mp3  Послання до Євреїв mp3   Одкровення Йоана Богослова mp3

  для читання виберіть книгу Старого Завіту. Переклад Івана Хоменка
.
Буття
Вихід
Левит
Числа
Второзаконня
Книга Ісуса Навина
Книга Суддів
Книга Рути
1 Книга Самуїла
2 Книга Самуїла
1 Книга Царів
2 Книга Царів
1-а хронiка
2-а хронiка
Книга Езри
Книга Неємії
Книга Товита Книга Юдити Книга Естери 1-а Макавеїв 2-а Макавеїв Книга Іова Книга псалмів Приповідки
Проповідник Пісня пісень Книга мудрости Ісус Син Сираха Книга Пророка Ісаї Книга Пророка Єремії Плач Єремії Книга Пророка Варуха
Лист Єремії Книга Пророка Єзекиїла Книга Пророка Даниїла Пророк Осія Пророк Йоіл Пророк Амос Пророк Авдій Пророк Йона
Пророк Міхей Пророк Наум Пророк Авакум Пророк Софонія Пророк Аггей Книга пророка Захарії Книга пророка Малахії

для читання виберіть книгу Нового Завіту. Переклад Івана Хоменка
Євангелія від Матея Євангелія від Марка Євангелія від Луки
  Євангелія від Йоана
Діяння Апостолів Послання Якова 1-е послання Петра
2-е послання Петра
1-е послання Йоана Богослова
2-е послання Йоана Богослова 3-є послання Йоана Богослова Послання Апостола Юди Послання до Римлян 1-е послання до Корінтян 2-е послання до Корінтян Послання до Галатів Послання до Ефесян Послання до Филип'ян
Послання до Колосян 1-е послання до Солунян 2-е послання до Солунян 1-е послання Тимотея 2-е послання Тимотея Послання до ТитаПослання до ФилимонаПослання до ЄвреївОдкровення Йоана Богослова


для читання виберіть книгу Старого Заповіту. Переклад Івана Огієнка
.
Буття
Вихід
Левіт
Числа
Повторення закону
Книга Ісуса Навина
Книга Суддів
Книга Рут
1 Книга Самуїлова
2 Книга Самуїлова
1 Книга Царів
2 Книга Царів
1-а хронiки
2-а хронiка
Книга Ездри
Книга Неємії
Книга Естер
Книга Йова
Книга Псалмів
Книга приповістей Соломонових 
Книга Екклезіястова
Пісня над піснями
Книга Пророка Ісаї
Книга Пророка Єремії
Плач Єремії
Книга Пророка Єзекіїля
Книга Пророка Даниїла
Книга пророка
Осії

Книга пророка Йоіла
Книга пророка Амоса
Книга пророка Овдія
Книга пророка Йони
Книга пророка Міхея
Книга пророка Наума
Книга пророка Авакума
Книга пророка
Софонії

Книга пророка Аггея
Книа пророка Захарії
Книга пророка Малахії

для читання виберіть книгу Нового Заповіту. Переклад Івана Огієнка
.
  Євангелія від Матвія  Євангелія від Марка  Євангелія від Луки
  Євангелія від Івана
  Дії святих Апостолів  Послання Апостола Якова Перше послання Апостола Петра
Друге послання Апостола Петра
Перше послання Івана
  Друге послання Івана  Третє послання Івана  Послання Апостола Юди Послання до Римлян  Перше послання до Коринтян  Друге послання до Коринтян  Послання до Галатів  Послання до Ефесян  Послання до Филип'ян
  Послання до Колосян  Перше послання до Солунян  Друге послання до Солунян  Перше послання Тимофію  Друге послання Тимофію  Послання до Тита  Послання до Филимона  Послання до Євреїв  Об'явлення Івана Богослова



Подібні файли
Популярні Біблійні файли

Українська Біблія в перекладі П.Куліша та І.Пулюя у форматі html[60879]
Український переклад Біблії І. Огієнка html[18321]
Біблія на українській мові в форматі - Новий Заповіт в PDF[12340]
Електронна версія Біблії переклад Івана Хоменка в форматі .fb2[11594]
Біблія у перекладі Пантелеймона Куліша у форматі htm[10793]
Українська Біблія. Переклад Івана Хоменка у форматі htm[10544]
Аудіо Біблія на українській мові в форматі MP3[7596]
Електронна версія Біблії переклад Івана Хоменка в форматі .doc[7567]
Український Новий Заповіт (пер. о. Рафаїла Турконяка) docx[6786]
Українська Біблія (в перекладі Івана Огієнка) mp3[6719]

Шановний Відвідувач сайту, рекомендуємо вам

Завантажити безкоштовно Книга Пророка Даниїла на mp3[1729]
Завантажити безкоштовно книгу нового заповіту 3 послання апостола Йоана mp3[2626]
Завантажити безкоштовно книгу нового заповіту Діяння апостолів mp3[3777]
Слухати книгу старого заповіту Второзаконня mp3[8348]
Завантажити безкоштовно Книга пророка Єремії на mp3[1587]
Біблійні фото цитати - Українська Біблія - Проповідник (Івана Хоменка)[150]
Евангеліє на українскій мові в форматі doc[4765]
Українська Біблія (переклад Івана Хоменка) у форматі DOC[11896]
Біблійні фото цитати - Українська Біблія - Послання до Филип'ян (переклад Івана Хоменка)[201]
Українська Аудіо Біблія, 2006, Переклад Івана Хоменка читає Ігор Козлов mp3[4392]




Авторизація
Логін:
Пароль:
Пошук на сайті
Теги сайту
Притчі Христа
притчі Ісуса Христа онлайн
.
Притчі Ісуса Христа
.
читайте притчі Христа онлайн
Біблія
Християнські сайти
  • Притчі Господа Ісуса Христа
  • Християнські притчі
  • Хохми про комуністів
  • Питання та відповіді Біблії у віршах
  • Біблійні фото картинки
  • Християнські фото цитати на українській
  • Biblical photo quotes
  • Християнський торент
  • Так сказав Христос
  • Християнські книги
  • Parables of Christ
  • Parabolas de Cristo
  •  Poetry about God
  • Прославляю Бога
  • Славлю Бога
  • Голос Бога
  • Звістка про Христа
  • Благословення від Господа
  • Поезія про Бога
  • Поезія Неба
  • Хвалю Господа
  • Хвалить душа Господа
  • Будуть сни та видіння
  • Поезія de Jesús Cristo
  • Біблійні теми
  • Статистика

    Онлайн всього: 2
    Гостей: 2
    Користувачів: 0

    Українська Біблія в перекладі Івана Хоменка та Івана Огієнка онлайн. Читайте, слухайте та завантажуйте Біблію безплатно © 2024