Відео Біблія. Друге послання до Коринтян апостола Павла без музики з текстом
УКРАЇНСЬКА ВІДЕО БІБЛІЯ ОНЛАЙН. Новий Заповіт.
Друге послання до Коринтян апостола Павлабез музики з текстом
Відео Біблія, Аудіо Біблія з субтитрами.
Друге послання Апостола Павла до Корінтян слухати всі розділи без музики. Читає Ігор Козлов. Українська аудіо Біблія онлайн.
Переклад Івана Хоменка
Слухати та читати Друге послання св. Апостола Павла до Коринтян без музичного супроводу з текстом всі розділи з 1 по 13.
Переклад Івана Огієнка. Українська аудіо Біблія. Новий Заповіт.
Кожен вірш при озвученні виділяється зеленим кольором
Відео Аудіо Біблія з субтитрами.
Слухати всі розділи Другого послання святого апостола Павла до Коринтян без музичного супроводу з текстом.
Українська аудіо Біблія онлайн.
Переклад Івана Огієнка
Відео Біблія. Аудіо Біблія з субтитрами.
Слухати Друге послання святого апостола Павла до Коринтян без музичного супроводу всі розділи з текстом.
Українська аудіо Біблія онлайн. Переклад Івана Огієнка.
Проект "Віра від слухання"
Відео Аудіо Біблія з субтитрами.
Слухати всі розділи Друге послання святого апостола Павла до Коринтян без музики з текстом. Українська аудіо Біблія онлайн. Переклад Івана Огієнка
Друге послання до коринтян св. апостола Павла
(Біблія - Новий Завіт)
Автор: Церква в Коринті була заснована в 52 р. н.е., коли Павло відвідав це місто під час своєї другої місіонерської подорожі. Він перебував там півтора роки – уперше, коли йому було дозволено залишатися на одному місці стільки, скільки він хотів. Згадка про цей візит і створення церкви записана в Дії 18:1–18.
У своєму Другому посланні до Коринтян Павло висловлює своє полегшення та радість, що коринтяни позитивно сприйняли його «важкий» лист (нині втрачений). Той лист стосувався поділу церкви, насамперед, з приходом самозваних апостолів (11:13), які нападали на особу Павла, сіяли розбрат серед віруючих і викладали хибне вчення. Вони піддавали сумніву його щирість (1:15–17), ораторські здібності (10:10; 11:6) та його небажання прийняти допомогу від церкви в Коринті (11:7–9; 12:13). Були також деякі люди, що не покаялися у своїй аморальній поведінці (12:20–21).
Павло був дуже втішений, дізнавшись від Тита, що більшість коринтян розкаялися у своєму повстанні проти нього (2:12–13; 7:5–9). Апостол підтримує їх у цьому, висловлюючи свою щиру любов (7:3–16). Павло прагнув виправдати свою апостольську діяльність, оскільки деякі люди з церкви сумнівалися в його авторитеті (13:3).