Переклад Івана Хоменка, Книга Естер - розділ 10 читає Ігор Козлов10. Могутність Ксеркса та похвала Мардохеєві 1-3; Мардохей визнає, що сон його збувся 4-13

1 Цар Ксеркс наклав податок на землю і на морські країни.
2 Всі діла його могутности та його подвиги й усі подробиці про вивищення Мардохея, яким цар ушанував його, записані в літописній книзі мідійських та перських царів.
3 Бо Мардохей, юдей, був другим по цареві Ксерксі, великим між юдеями та улюбленим від багатьох своїх одноплемінників тому, що дбав про добро свого народу й говорив на користь усьому своєму племені.
4 Тоді Мардохей сказав: «Це все від Бога!
5 Бо я пригадую собі той сон, що я бачив про ці події. Усе з них збулось!
6 Маленьке джерело що рікою стало, і засіяло світло й сонце й води сила. Естера, з якою одружився цар і зробив царицею - це ріка.
7 Два дракони - то я і Аман.
8 Народи ж - то ті, що зібрались докупи, щоб знищити ім'я юдеїв.
9 Мій народ - це Ізраїль, що взивав до Бога й був урятований. Господь вирятував свій народ і визволив нас від усіх тих злиднів. Бог учинив знаки й великі чуда, яких не було видано в інших народів.
10 Для цього він зробив два жереби: один для Божого народу, а другий для всіх інших народів.
11 І ці два жереби випали на час, на пору й на день суду, призначеного Богом для всіх народів.
12 Бог згадав про свій народ і виправдав своє спадкоємство.
13 Ці дні місяця Адара, тобто чотирнадцятий і п'ятнадцятий цього місяця, будуть днями сходин, радощів та веселощів перед Богом по всі роди, навіки, в Ізраїлі, його народі.»